Zagłosuj na nasz serwis

Jeśli chcesz docenić nasze starania, prosimy o Twój głos na nas w konkursie szkolnych witryn.

• interklasa.pl - Nasza szkoła wyświetli się na pierwszym miejscu listy do głosowania. Trzeba kliknąć na trójkąciku na żółtym polu w kolumnie "Głosuj". Otworzy się okienko głosowania, gdzie należy przepisać wyświetlone hasło i kliknąć na "Głosuj".
  • inetcom.pl - Wystarczy kliknąć. Otworzy się strona na której oceniamy witrynę, klikając na 5 gwiazdkę po prawej stronie :-), a następnie na Głosuj.
  • webska.org - U dołu strony wybieramy ocenę (oczywiście 10 :-) i oddajemy głos.

Do czego to potrzebne?

Udział serwisu w konkursach ułatwia promowanie strony i zwiększa jej pozycję w wyszukiwarkach, a więc łatwiej ją odnaleźć w Sieci. Daje również szansę wygrania dla naszych dzieci edukacyjnych programów komputerowych.