Misja i wizja szkoły

Nasza szkoła to placówka niewielka, kameralna, położona w sąsiedztwie terenów zielonych, w której wspólnie z dziećmi i rodzicami chcemy stworzyć szkołę życzliwego środowiska - otwartego na wzajemne potrzeby. Każdego dnia daje ona wszystkim poczucie bezpieczeństwa, przyjazną atmosferę oraz szansę wzbogacania i urozmaicania procesu edukacyjnego.

Celem naszej szkoły jest wyposażenie ucznia w odpowiedni zasób wiadomości i umiejętności oraz wszechstronny rozwój jego uzdolnień.

Istniejemy dla dzieci, rodziców i społeczności lokalnej włączając ich aktywnie w życie szkoły.