im. ks. Stanisława Staszica
w Jarosławiu

oddział przedszkolny

W naszej szkole znajduje się dwa oddziały przedszkolne, które usytuowane są na piętrze budynku z wydzieloną klatką schodową oraz na parterze. Zajęcia z dziećmi obywają się w salach wyposażonych w kolorowe zabawki, pomoce dydaktyczne oraz zestaw multimedialny (laptop, projektor multimedialny, ekran). Oddział posiada oddzielny węzeł sanitarny. Dzieci w przyjaznym otoczeniu przygotowują do podjęcia nauki, bawią się i rozwijają swoje talenty. Uczą się patriotyzmu, tolerancji, zgodnego działania w grupie, poznają najbliższe otoczenie i zdobywają nowe umiejętności. Aktywnie włączają się w życie szkoły poprzez udział w uroczystościach, imprezach, wycieczkach, konkursach i akcjach charytatywnych.

Dnia 29. 10. 2015 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej rozstrzygnięty został konkurs plastyczny dla uczniów klas 0-III pt.: "Za oknami jesień". Na konkurs napłynęło ponad 300 prac ze wszystkich jarosławskich szkół podstawowych. Nagrodę w konkursie otrzymał Karol Dublanin a wyróżnienie - Filip Nazarewicz. W uroczystości wręczenia nagród udział wzięły dzieci z oddziału przedszkolnego "A".

Wycieczka do fabryki ciastek Mondelez Polska S.A.LU

ARCHIWUM Z LAT 2012 - 2015